Šakių cirko mokykla tapo Pasaulio cirko mokyklų aljanso (Global Aliance of Circus Schools (GACS)) nare. Pasak mokyklos vadovės Itanos Januševičienės, tai reiškia ne tik prestižą, bet ir daugiau galimybių tiek mokiniams, tiek mokytojams.

„Nueitas ilgas kelias iki pasaulinio pripažinimo. Šiuolaikinio cirko mokykla Lietuvoje atrodo įgauna naują pagreitį ir po daugybės metų darbo virstame visaverčio profesionalaus meno kalve. Mes niekuo nenusileidžiame nei technika, nei išplėtotomis meninėmis idėjomis geriausioms pasaulio mokykloms. Šiandien mus labiausiai džiugina tarptautinis pripažinimas. Tai lietuviškai cirko mokyklai suteiks dar daugiau galimybių. Mūsų mokiniai galės siekti šio meno aukštumų tarptautiniu lygiu, kaip ir kitų šalių gabiausi cirko artistai“, – sako I.Januševičienė. 

GACS vienija – Italijos, Australijos, Kinijos, JAV, Vokietijos, Etiopijos, Vengrijos, Ukrainos, Naujosios Zelandijos, Argentinos ir kt. cirko mokyklas. Šio aljanso nariai plėtoja cirko meno mokymo sistemas, kompetencijas, suteikia tobulinimosi įrankius mokiniams bei mokytojams.

Šakiuose Raimondo Januševičiaus ir Itanos Januševičienės įkurta Šakių cirko mokykla šiandien sunkiai sutalpina visus cirko treniruočių ištroškusius vaikus. Mokykla inicijuoja ir kas antrus metus Lietuvoje vykstantį vieną didžiausių tarptautinių festivalių „Cirko žiburiai“. Šakių cirko mokykla siūlo treniruotes įvairaus amžiaus vaikams. Tradicinės cirko treniruotės apima choreografiją, oro akrobatiką, gimnastiką, žongliravimą, ekvilibristiką ir kita.  Šakių cirko mokykla yra pelniusi daugybę apdovanojimų nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose. Kartu su savo artistų trupe aplankė daugybę šalių.