Dalyvauja vaikai ir jaunimas nuo 7 iki 20 metų
2022 m. lapkričio 25 – 27 dienomis
Marijampolėje (LIETUVA)

ADAR YAAHAV
ISRAELIS (ASHDOD)
CYRO ŽIEDAS – CIRKAS “DORATO”
15-20 amžiaus grupėje
AGNE PALUBINSKAITE, VASARE GRAKAVINAITE
LIETUVA (ŠAKIAI)
ORO AKROBATIKA „TRAPECIJA“ – „ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA“
15-20 amžiaus grupėje
KRISTINA BUJANAUSKAITĖ
LIETUVA (ALYTUS)
ORO AKROBATĖ ŽIEDE – CIRKO STUDIJA “DZŪKIJA”
15-20 amžiaus grupėje
VASSA PYNDELYUK
UKRAINA (KHARKOV)
Oro akrobatas su diržais
7-14 amžiaus grupėje
LARINA EKATERINA
UKRAINA (KONSTANTINOVKA)
ORO GIMNASTIKOS DIRŽAI – CIRKO STUDIJA “ARENA”
7-14 amžiaus grupėje
DULAMRAGCHAA ARIUNBILEG, SERGELENBAT ESUI, BAZARGARID ODGEREL, YDMAA OYUNTULKHUUR, YDMAA OYUNBILEG, ANKHBAYAR ENKHSARAN, TURBAT ENEREL
MONGOLIJA (ULAANBAATOR)
EKVILIBRISTIKA – PLASTINĖS AKROBATIKOS KOLEKTYVAS „TSETSEGS“
7-14 amžiaus grupėje
LIEPA PAVALKYTĖ, VASARĖ GRAKAVINAITĖ, EMILIS NAUJOKAS, EIMANTĖ PRANSKAITYTĖ, EMILIJA PRANSKAITYTĖ, MEDEINA JANUŠEVIČIŪTĖ, ŽEMYNA GRUMULDYTĖ, AUGUSTAS BERNOTAS, LIGITA PALUBINSKAITĖ, AGNĖ PALUBINSKAITĖ, ELZĖ ČIUKAUSKAITĖ, AUŠRINĖ BALSEVIČIŪTĖ
LIETUVA (ŠAKIAI)
AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS – „ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA“
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI DIPLOMAI
SOFIIA TEPLA
UKRAINA (Podolsk)
AKROBATIKA – CIRKO MOKYKLA „GRACIA“
VENETA STEFANOVA
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI DIPLOMAI
Gertruda Vostrecovaitė
LIETUVA (Kaunas)
ORIGINALUS ŽANRAS – KAUNO CIRKO AKADEMIJA
VENETA STEFANOVA
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
CIRKO STUDIJA „Old Circus“
UKRAINA (Kharkov)
OLEG  ZOVNIR
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
EMILIS NAUJOKAS
LIETUVA (ŠAKIAI)
EKVILIBRISTAS SU VIENRAČIU – „ŠAKIŲ CIRKO MOKYKLA“
SOSINA WOGAYEHU
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
YDMAA OYUNTULKHUUR
MONGOLIJA (ULAANBAATOR)
ORO GIMNASTIKA ŽIEDE – PLASTINĖS AKROBATIKOS KOLEKTYVAS „TSETSEGS“
ISLA MIESTO MERAS CLIVE PULIS (MALTA)
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
MIRIANA KALMYKOVA
BULGARIJA (SOFIA)
oRO GIMNASTIKA SU PALOMIS
ARTHUR PERICI
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
LARINA EKATERINA
UKRAINE (KONSTANTINOVKA)
ORO GIMNASTIKOS dIRŽAI- CIRKO STUDIJA “ARENA”
SLAVA NUSINSKY
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
KARINA DEMENTJEVA, DANIELLA KOLCOVA, OKSANA DEPERE, VERONIKA LEŠČOVA, SOFIJA DEPERE, VIKTORIJA DEMENTJEVA, ARIANNA MATJUSENKO, ADELINA DUKALEVA, ANASTASIJA BOGDANOVA.
LATVIJA (RIGA)
GRUPINĖ AKROBATIKA – CIRKO STUDIJA „MELANZN“
PETRAS VARIAKOJIS
KOMISIJOS NARIŲ ĮSTEIGTI SPECIALŪS ASMENINIAI PRIZAI
DULAMRAGCHAA ARIUNBILEG, SERGELENBAT ESUI, BAZARGARID ODGEREL, YDMAA OYUNTULKHUUR, YDMAA OYUNBILEG, ANKHBAYAR ENKHSARAN, TURBAT ENEREL
MONGOLIJA (ULAANBAATOR)
EKVILIBRISTA – PLASTINĖS AKROBATIKOS KOLEKTYVAS „TSETSEGS“
VENETA STEFANOVA
SPECIALUSIS PRIZAS
Alexander Grishkov
UKRAINA (Kharkov)
oro gimnastikos diRŽAI – CIRKO STUDIJA “OLD CIRCUS”
SPECIALUSIS PRIZAS
Popov Maxim
UKRAINA (Bakhmut)
EKVILIBRISTAS ANT RANKŲ – Cirko studija “galaxy”
SPECIALUSIS PRIZAS
Anna Ponomarenko
UKRAINA (Kharkov)
oRO GIMNASTIKA SU PALOMIS – Cirko studija “Old Circus”
SPECIALUSIS PRIZAS
Razorenov Artem
ESTIJA (Orava)
EKVILIBRISTAS ANT RANKŲ
SPECIALUSIS PRIZAS
Jelezavieta Ustinova
UKRAINA (Konstantinovka)
oRO GIMNASTIKA SU PALOMIS – CIRko studija “Arena”
SPECIALUSIS PRIZAS
Yekaterina Arkavenko
UKRAINA (Podolsk)
TRANSFORMACIJA – Cirko mokykla „Gracia“