Praėjusią savaitę į Šakių ežeras virto unikalaus reginio scena. Ir joje, ir erdvėse ant kranto publikos laukė įspūdingas šou, kuriame pasirodė įvairių šalių vokalistai, muzikantai, cirko artistai. Festivaliui buvo kuriama originali choreografija, šviesų ir garso efektai, muzika. Garso takelį specialiai renginiui sukūrė olandai - Nickas Paupptit bei Dj Dave Nazza. Viešnia iš Lenkijos, sportinės akrobatikos Lenkijos čempionė, dalyvavusi Europos ir Pasaulio čempionatuose Agnieszka Rawinis surengė netradicinį pasirodymą vandens pripildytoje taurėje. Iš Moldovos į Šakius atvyko jėgos bei batuto akrobatai Andrejus Diužinovas ir Anatolijus Nikolajevas, kurių profesionalumui plojo Turkijos, Ukrainos, Rumunijos, Slovakijos, Danijos, Olandijos, Vokietijos, Prancūzijos cirko gerbėjai. Dueto pasirodymas Monte Karlo cirko festivalyje yra laimėjęs “Auksinio klouno” įvertinimą.
Festivalyje buvo gausu ir lietuvių pasirodymų. Savo numerius pristatė Lietuvoje ir Europoje gerai žinomi Šakių cirko mokyklos auklėtiniai. Šakių gyventojai atpažino ir buvusį miesto meno mokyklos mokytoją, orkestro vadovą, trimito virtuozą, studijavusį Italijos „Conservatorio Statale G.P. Da Palestrina” konservatorijoje, grojusį įvairiuose pučiamųjų instrumentų bei simfoniniuose orkestruose, Nerijų Jakštonį. Scenoje pasirodė solistė Vismantė Vasaitytė - Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo specialybės studentė. Vismantė - daugkartinė konkurso „Dainų dainelė“ laureatė, tarptautinio S. Moniuškos konkurso laureatė, aktyviai koncertuojanti ir Lietuvoje, ir užsienyje. Muzikos gerbėjai Šakiuose turėjo galimybę susitikti su dainininke, Lietuvos televizijų muzikinių projektų nugalėtoja Vilija Matačiūnaite. LRT televizijos projektui “Vario audra” subūrusi pučiamųjų orkestrą, Vilija su juo koncertuoja iki šiol. Scenoje taip pat pasirodė aktorė ir atlikėja Neringa Nekrašiūtė.
Grandiozinio renginio Šakiuose režisierius ir choreografas – žinomas šokio pedagogas Marijanas Staniulėnas. Televizijos projekto „Lietuvos balsas“ režisierius, šokęs Lietuvos ir užsienio teatruose, kasmet režisuoja ir kuria choreografiją M.A.M.A. apdovanojimams, televizijos šokių projektams. Du kartus iškovojęs pasaulio hiphopo čempiono vardą, Marijanas yra dirbęs su JAV, Pietų Korėjos muzikantais, kūręs šokius jų vaizdo klipams, taip pat dirba režisieriumi ir choreografu Turkijoje vykstančiame grožio konkurse „Miss Exlusive of the World“. Įspūdingus, originalius kostiumus projektui sukūrė ilgametė Klaipėdos sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ narė, daugkartinė Europos ir pasaulio čempionatų prizininkė, trenerė, drabužių dizainerė Aina Zinčiukaitė. Tarptautinio cirko festivalio “4 stichijos” organizatoriai - Cirko meno asociacija ir Šakių kultūros centras. Projektą dalinai finansavo - Lietuvos kultūros taryba.